קדימה כח וולטרון!

לגו ממשיכים להגשים את החלומות הפרועים של ילדי שנות ה-80: חברת לבני הבנייה הכריזה רשמית על הסט החדש שהולך להגיע אלינו בקרוב, אשר מבוסס על המותג "וולטרון: מגן היקום" – סדרת אנימציה אמריקאית (יפנית במקור) ששודרה בשנות ה-80, וזכורה בעיקר בזכות הרובוט הענקי שעל שמה הסדרה, וולטרון.

לצעירים ביניכם שהשם לא מוכר להם: "וולטרון: מגני היקום" היא סדרה על צוות של 5 טייסי חלל אשר פועלים כדי להגן על הגלקסיה, באמצעות רובוטי אריות קסומים איתם הם יוצאים לקרב. אבל אם כוח האריות שלהם לא מספיק בשביל להביס את האיום, הרובוטים משתלבים אחד בשני ומרכיבים את הרובוט-מכה (Mecha) הענקי "וולטרון". העלילה אמנם קיטשית והדיאלוגים לא היו ממש מפותחים, אבל וולטרון זכה לכמה סדרות המשך (ואפילו לתחייה מחודשת ב-Netflix). אבל יותר חשוב מכך – הוא זכה למקום אצלנו בלב.

הערכה וולטרון 21311 היא פרי יצירתו של גולש אשר עיצב אותה במסגרת התחרות Lego Ideas, שם היא נבחרה  בהצבעת הגולשים כערכה שהם היו הכי רוצים לראות בחנויות.

הערכה מבוססת על העיצוב המקורי של וולטרון משנות ה-80, והיא מאפשרת לכם לבנות את 5 רובוטי-האריות שמגיעים כל אחד בצבע שלו – כחול, שחור, צהוב, ירוק ואדום. הרובוטים משתנים כך שניתן לחבר אותם ולבנות בעזרתם את הרובוט-מכה הענקי: האריות בצבע הצהוב והכחול הופכים לרגליים, האדום והירוק לרגליים. את הגפיים אתם מחברים לאריה השחור, שהופך להיות הגוף והראש. לגו טוענת כי חיבורי המפרקים בסט הזה הם החזקים ביותר שעיצבה, כך שגם בפוזיציות הכי מאמצות (ובקרבות הכי קשים) וולטרון לא יאבד את הרגליים והרגליים שלו. אל 5 האריות מצטרפים גם חרב ושריון גדולים להשלמת הפוזה.

כשאנחנו אומרים שהרובוט הוא ענקי – אנחנו מתכוונים לענקי: עם 2321 חלקים, מדובר בערכת הרובוט-מכה הגדולה ביותר שלגו הוציאה. כשהוא במצב עמידה ומוכן לקרב, וולטרון מתנשא לגובה של 40 ס"מ, מה שאומר שתצטרכו לוודא שפינת התצוגה שלכם מספיק גבוהה עבורו.

The Brick עדיין מחכים לסט לגו רשמי של פאוור ריינג'רס!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

X

מלאו פרטים ונחזור אליכם כשהמוצר יהיה זמין לרכישה