נקיון אביב חלק 3: המתקפה של המותגים הגדולים

בסדרת נקיון האביב שלנו דיברנו על הסטים הישנים שמצאנו, כולל כאלו מסדרות לגו שכבר לא רצות יותר.

אבל כיום על כל סט של Ninjago יש לנו Lego Star Wars, על כל Friends יש לנו סטים של Marvel. מאז 1999, בה יצאה הסדרה הראשונה הממותגת של לגו מלחמת הכוכבים, המותגים הם חלק מאיך שאנחנו מכירים את לגו.

חלק מהמותגים כבר הפסיקו להיות רלוונטים, או שעברו לחברות אחרות; מותגים אחרים הגיעו כדי להישאר.

הנה כמה מהסטים שמצאנו בחנות שלנו במסגרת נקיון אביב המבוססים על  מותגים גדולים:
צבי הנינג’ה, שר הטבעות וצעצוע של סיפור.

79115 – המתקפה על רכב הצבים

לפני כמה שנים לגו השיקו כמה ערכות שמבוססים על המותגים של הערוץ ניקולודאון – אולי אתם עוד זוכרים את הסטים של בובספוג ו’אווטאר – כשף האוויר האחרון’. מותג נוסף שלא הרבה יודעים שהוא גם תחת הערוץ הוא צבי הנינג’ה. קוובאנגה!

כשיצא הסרט של צבי הנינג’ה בשנת 2014, לגו קפצה על ההזדמנות והוציאה ערכות לגו המבוססות על הגרסאות הרציניות וה”אמיתיות” יותר של הצבים הירוקים.

אבל רציניים לא אומר פחות כיפיים: רכב הצבים (ה-tutrle-van) מאובזר ומשוריין ולא היה מאכזב את באטמן. אמנם הסט מכיל רק את מיכאלנג’לו ורפאל – את הצבים האחרים תוכלו להשיג בסטים אחרים בסדרה – עדיין מדובר בסט מרדף יוצא דופן .

79116 – הבריחה בשלג מהמשאית הגדולה

מרכב צבים משוכלל למשאית משוריינת: סט 79116 הוא גרסת לגו לאחת מסצינות המרדף המגניבות יותר של הסרט – כשאפריל אוניל והשותף שלה ורן חוטפים את אחת המשאיות של הארגון המרושע Sacks Industries, שבט הרגל יוצא אחריהם. הצבים צריכים להציל את המשאית ואת השניים מהמתקפה של השבט וממדרון שלג חלקלק במיוחד.

עוד סט שמקבלים רק 2 מהצבים – לאונרדו ורפאל, אבל אליהם מצטרפת גם כתבת השטח אפריל אוניל ביחד עם כמה דמויות אויבים מיוחדות. הרכב השחור מעולה לכל משימה, כשהוא יכול להסיע 2 אנשים מקדימה כשאדם נוסף מפעיל את תת-המקלע מאחורה. המשאית אמנם לא נראית הכי מרשימה מבחוץ אבל יש לה הרבה יותר מה להציע בפנים.

79002 – מתקפת הווארגים

“אני מחפש מישהו איתו אוכל לחלוק הרפתאה…”

“שר הטבעות” היא אחת מסדרת ספרי הפנטזיה הגדולות והאהודות ביותר, ובתחילת המילניום זכינו לראות אותה על המסך הגדול עם סדרת סרטי “שר הטבעות” המופתיים.

ב-2012 זכינו לחזור לעולם המופלא בו אי אפשר ללכת ברגל למורדור עם סרטי “ההוביט”, שמגוללים את עלילות בילבו באגינס לפני שמצא את הטבעת.

לגו שחררה את הערכות ממש צמוד ליציאת הסרט (היא שחררה סדרת לגו של “שר הטבעות” כמה חודשים לפני יציאת הסרט “ההוביט” הראשון, 10 שנים אחרי יציאת הסרט “שר הטבעות”).

ב-79002 כולל 2 מהגמדים שמלווים את ההוביט במסעו, יחד עם 2 אורקים אכזריים ומנהיגם – יאזנק. בנוסף, הסט כולל את הוארגים, זאבי ענק עליהם האורקים רוכבים לקרב.

7591 – בנה לך ‘זורג’

מתוך כל המותגים שציינו כאן, נראה ש”צעצוע של סיפור” הוא היחיד שהמשיך איתנו עד עכשיו. עם היציאה של הסטים החדשים של לגו “צעצוע של סיפור 4”, נחמד להסתכל על כמה מהסטים הישנים שיצאו.

הסט הראשון הוא “בנה לך זורג” – הקיסר זורג הוא האויב המושבע של לוחם החלל באז שנות אור, והופיע לראשונה ב”צעצוע של סיפור 2″. אך למעשה הסט יצא עם יציאת הסרט “צעצוע של סיפור 3”.

הסט מאפשר לנו לבנות גרסה גדולה של הקיסר זורג, ומגיע עם רובה מאיים שאמור – לפחות בתיאוריה – לעזור לו לשלוט בגלקסיה. תתנו לו את לנצח או שתשלחו את באז להביס אותו?

7789 – לאטסו ומשאית הזבל

לאטסו הדב המחבק הוא אחת הדמויות החדשות שאנו פוגשים ב”צעצוע של סיפור 3″, כשהצעצועים עוברים מהבית של אנדי לגן הילדים החדש. הוא מאוד נחמד וידידותי, אבל משהו לא מרגיש כשורה…

זה המפגש שלנו עם לאטסו בסרט, אבל בסט הזה הדברים הרבה יותר רגועים – הסט הזה לא מגיע עם דמויות לגו רגילות, ובמקום אנחנו מקבלים כמה דמויות-צעצועים מאוד מיוחדות: לאטסו הדוב הגדול, קלאנק הרובוט שיכול לשנות את פניו, סטרץ’ התמנון שיכול למתוח את רגליו ונהג המשאית.

אם כבר מדברים על המשאית – הסט למעשה משחזר את המראה של משאיות הצעצוע-הקלאסיות, ומאפשר לכם לבנות משאית צעצוע כמו שבטוח היה לכם בילדות, רק שהפעם היא מלגו. איזה סיפור עם הצעצוע הזה אה?

בהמשך – כמה סטים ממש גדולים. ואם גם אצלכם קיים סט ישן שעדיין בקופסא, שישמח למצוא בית חדש – הביאו אותו אלינו ל-The Brick ואנחנו כבר נדאג לו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

X

מלאו פרטים ונחזור אליכם כשהמוצר יהיה זמין לרכישהדילוג לתוכן