תנו למתכנן הערים הזה ללמד אתכם כמה דברים על עיר הלגו שלכם

כמה רחבה צריכה להיות המדרכה בעיר לגו? למה יש כל כך הרבה שוטרים ב-Lego City והאם מי שגרם ב-Heartlake City משלם מיסים? למתכנן הערים הזה יש כמה דברים ללמד אתכם על ערים מלגו.

דייב אמוס מארה"ב החליט ללמוד איך לתכנן ערים, אחרי שאת הילדות שלו הוא בילה כמו כולנו –
בלבנות ערים מלגו.

אחרי שגמר את התואר וצבר נסיון בתכנון ערים, דייב החליט לבחון את הסטים העירוניים של לגו ולהחליט אחת ולתמיד – האם אפשר לבנות ערים ראויות למחייה מסטים של לגו?

בסרטון שהעלה לערוץ שלו ביוטיוב דייב בוחן את סטים של לגו מנקודת מבט שלא יצא לנו לראות עדיין – הוא מסתכל על התשתיות שצריכות להיות בעיר לגו, ואפילו עוזר לנו לחשוב כמה מיסים איש לגו צריך לשלם כדי לממן את כל מרדפי המשטרה שקורים לידו.

כמובן שכל הדבר הזה מלווה בהמון הומור, אז אנחנו מזמינים אתכם לצפות בסרטון לבד ולגלות איך לחשוב על עיר הלגו שלכם בצורה חדשה לגמרי.

לעצלנים שביניכם נכתוב מתחת לסרטון כמה מהנקודות המעניינות שדייב מעלה. צפייה מהנה!

  • אמנם המשטחים של לגו נשארו מאז ומתמיד באותו הגודל – 32X32 – אבל הגודל של הדרכים השתנה לא מעט. הרוחב של הכבישים גדל משמעותית, בהתאם לגדלי המכוניות, על חשבון מדרכה וכבישי אופניים.

    אפילו מעברי חצייה נעלמו מהמשטחים האלו, אז כדאי שתדאגו גם להולכי הרגל בעיר שלכם!

  • בסטים של Lego City אפשר למצוא המון מרדפים בין שוטרים לגנבים, או לוחמי אש בקרבות עקשים מול שריפות גדולות. אבל מי משלם על כל זה?

    בעיר מודרנית התקציב מגיע ממסים ואגרות שנאספים – למשל מחנויות, מסעדות וממסים שמשלמים התושבים. אבל בעיר של Lego City יש מעט מאוד מסעדות ומקומות שמוכרים אוכל, אבל יותר מכך – אין אפילו איפה לגור!
    ייתכן שהמחסור במזון ומגורים השפיע על המצב הכלכלי של תושבי העיר, שנאלצו לפנות לפשע כדי לכלכל את עצמם.

  • האם Heartlake City, העיר שבה גרים התושבים בסטים של Lego Friends, היא העיר הכי טובה בעולם? בסטים של Lego Friends אפשר למצוא לא רק מגוון של מסעדות ובתי קפה, אשר מציעים גם אפשרויות בריאות – אלא גם המון בתים מפוארים שמעידים על מצב תושבים עשירים ומאושרים, שמבלים את זמנם בבילוי בשעות הפנאי הארוכות שלהן.

  • איזה סדרה תספק את המירב עבור העיר שלכם? התשובה היא המבנים המודולאריים של Creator Expert. יש בהם מוסדות ציבוריים, חנויות ומסעדות ולא מעט דירות עבור דמויות הלגו. אבל ההמלצה המרכזית של מתכנן הערים – תשקיעו במדרכות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עד 30% הנחה בעמוד המבצעים שלנו לחברי אתר ומצטרפים חדשים סגור

X

מלאו פרטים ונחזור אליכם כשהמוצר יהיה זמין לרכישה