חברת לגו מכריזה על שיתוף פעולה ייחודי עם איקאה

חברת לגו מכריזה על שיתוף פעולה ייחודי עם איקאה

אם נשאל אתכם מהו המוצר שאותו אתם קונים מפורק בחנות, ואז בכדי ליהנות ממנו אתם צריכים לקחת אותו הבייתה ולחבר אותו בעצמכם לפי הוראות הרכבה – מה תנחשו?

חלקכם יגידו ‘זה לגו’; אחרים בוודאי יטענו שמדובר ברהיטים של ‘איקאה’. בקרוב התשובה תהיה – שניהם.

 

 

 

לגו הכריזו החודש על שיתוף פעולה שתקיים עם חברת איקאה, ענקית הרהיטים השוודית שצברה פופולאריות רבה גם אצלנו בישראל. פרטים רשמיים לגבי שיתוף הפעולה לא נמסרו, ועדיין לא ידוע באיזה אופן הוא יבוא לידי ביטוי. אך הרושם הוא כי בעתיד הקרוב נוכל לצפות לרהיטים של חברת איקאה אשר ישלבו בדרך מסוימת משחקיות עם דגמי לגו.

 

“זה התחיל מהזמנה של קבוצת לגו שאמרה: “רוצים לשחק?”. ברור שנענינו להזמנה שלהם, ועכשיו אנחנו רוצים לעודד משחקיות, על ידי

כך שנפעיל את יכולות המשחק של המוצרים היומיומיים שאצלנו בבית. אנחנו ב’איקאה’ רוצים דבר ראשון לפתור את ההנחה שמשחק הוא דבר מבלגן – גם אם הוא קורה בדרך הומניסטית ושובבה כזאת. הסיבה שאנחנו רוצים לפתור זאת היא כי אנחנו מאמינים שיותר שעות משחק הופכות את הבית – ואת העולם – למקום טוב יותר.”, כך אמרה מנהלת מחלקת הילדים באיקאה בשוודיה, פרדירקה אינגר.

 

“המשימה של קבוצת לגו הייתה תמיד לעורר השראה ולפתח את הילדים באמצעות משחק. מתוך כך קיים אתגר מרגש ומהנה למצוא פתרון שיוכל לעודד משחק בלגו, ובאותו זמן לשמור על שביעות רצון ההורים לבית מאורגן ומסודר, מה שיאפשר שעות משחק רבות של ילדים עם הוריהם. אנחנו יודעים כי יצירתיות היא יכולת קריטית לעתיד, אבל אנחנו גם יודעים שהתנסויות יצירתיות וגילוי של דברים חדשים יכולות להיות חוויות שיוצרות המון בלגאן. באמצעות שיתוף הפעולה שלנו עם איקאה, אנחנו מייחלים להתמודד עם האתגרים שחלק מההורים חווים עם הבלגאן – שיש לומר שהוא בלגאן נהדר – שאותה חווית משחק מייצרת.” – הסבירה לינה דיקסן ממחלקת פיתוח המוצרים בחברת לגו.

 

עד שיתפרסמו פרטים נוספים, אנחנו נמשיך ליישם את שיתוף הפעולה שאנחנו מכירים בין לגו לאיקאה: להדביק עם דבק 3 שניות פלטות של לגו על שולחנות העץ שלהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לקוחות יקרים, עקב המצב החנויות סגורות למבקרים, ניתן לבצע שילוח עד הבית חינם בכל רכישה מעל ₪150. כל המוצרים המופיעים באתר זמינים במלאי מיידי סגור

X

מלאו פרטים ונחזור אליכם כשהמוצר יהיה זמין לרכישה