הסט החדש של Lego Ideas: ספר פופ-אפ

מוכנים לשעת סיפור? לגו השיקה באופן רשמי את הסט החדש אשר יצא מפלטפורמת Lego Ideas, הפלטפורמה שמאפשרת למעריצי לגו להמציא סטים משלהם בתקווה שיום אחד הם יהפכו לסטים אמיתיים. הסט החדש הוא “ספר פופ-אפ” 21315, והוא מאפשר לכם לבנות ספר פופ-אפ, ממש כמו אלו שהיינו אוהבים לקרוא בתור ילדים קטנים, כמובן עם הטוויסט המיוחד של לגו.

אם אתם לא יודעים מה זה ספר פופ-אפ: מדובר בעצם בספר שהוא יותר צעצוע מנייר מאשר ספר לקריאה. מבחוץ הוא אולי נראה כמו ספר רגיל, אבל בין הדפים שלו הוא מציע לכם לחוות את הסיפור שלו בצורה “תלת-מימדית”: בכל דף בספר כזה תוכלו למצוא יצירות עשויות מנייר אשר ‘בולטות’ מחוץ לדף, באמצעות טכניקות שונות, ומאפשרות לכם לחוות מקומות, מבנים או ייצורים ב-3D.

הדבר הבולט בסט ספר פופ-אפ 21315 הוא קודם כל כריכת הספר הקלאסית, שתשמש כבסיס לשעת הסיפור שלכם. מדובר בבנייה יפייפיה בצורת כריכה ירוקה גדולה, שתעשה לכם חשק לשלב אותה במדף הספרים הביתי שלכם. על הכריכה מוטבעים גם שמות המעריצים שהמציאו את הסט – גראנט דייויס וג’ייסון אלמנאן. אם השמות האלו נשמעים לכם איכשהו מוכרים, זה כיוון שהם כבר מנוסים ב-Lego Ideas: הם אלו שהמציאו את הרעיון של לגו מבוך, שהפך להיות סט לגו מבוך 21305.

אך הכיף האמיתי מתחיל ברגע שפותחים את הספר: ספר פופ-אפ 21315 מכיל 2 סיפורים קלאסים שתוכלו לשלב בצורת פופ-אפ – כיפה אדומה או ג’ק וגבעול השעועית. עבור הסיפור של כיפה אדומה תקבלו 3 דמויות מקוריות – כיפה אדומה, הסבתא והזאב בבגדי הסבתא – יחד עם הביקתה הקטנה של סבתא בלב היער. עבור הסיפור של ג’ק וגבעול השעועית תקבלו את הענק כדמות לגו ואת ג’ק הצעיר כדמות מיקרו (Microfigure). הכפר של ג’ק וגבעול השעועית הקסום פורפוציונליים לגודלו המזערי של הדמות של ג’ק, מה שמאפשרים לדמות הענק להיראות יותר גדולה ומאיימת.

אמנם הסט כבר מגיע עם 2 סיפורים מוכרים וקסומים, אבל אנחנו בטוחים שכשלגו החליטו להוציא את הסט הזה לאור, הם עשו זאת עם מחשבה על יצירות המעריצים. הקונספט של ספר הפופ-אפ כל כך פשוט וגאוני, שאנחנו בטוחים שאנחנו הולכים לראות את מעריצי הלגו בכל העולם משתמשים בו בכדי ליצור בניות ייחודיות משלהם ולספר סיפורים משלהם. אנחנו כבר יכולים לדמיין את ה-Mocים של רובין הוד, לגו הארי פוטר או אפילו ספר על מלחמת הכוכבים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

X

מלאו פרטים ונחזור אליכם כשהמוצר יהיה זמין לרכישהדילוג לתוכן