המחלקה החדשה של דה בריק: דמויות לגו למכירה

אתם יכולים לנחש כמה דמויות לגו יש בעולם?
אולי תנחשו מיליון, או תעזו לאמר מאה מליון או אפילו מיליארד – ועדיין אתם עדיין תהיו נורא רחוקים:
יש כיום יותר מ-4 מיליארד דמויות לגו בכל רחבי העולם, מה שהופך אותן לאוכלוסיה הגדולה ביותר בעולם!
אבל כמובן שאין דבר כזה “יותר מדי דמויות לגו”…

בגלל שאנחנו כל כך אוהבים לגו – ויותר מכך, אוהבים אתכם הלקוחות שלנו – אנחנו בדה בריק החלטנו לעזור לכם עם כל צרכי דמויות הלגו שיכולים להיות לכם, על ידי הקמה של מחלקה מיוחדת באתר שלנו הכוללת דמויות לגו למכירה.

בין אם חסרה לכם עוד דמות אחת לאוסף שלכם של דמויות לגו בשקית; או אם אתם רוצים עוד מאותה הדמות או מאותה הסדרה, למשל להגדיל את הצבא או להוסיף שוטרים לעיר שלכם (או אולי אפילו גנבים!); ואולי אתם יודעים שדמות אחת תביא המון שמחה לכם, לילד או לנכד שלכם או אולי אפילו כמתנה מכם לאחד ההורים – אנחנו מזמינים אתכם להתחיל לבקר את מחלקת דמויות הלגו שלנו, ולמצוא שם את דמות הלגו שבדיוק חיפשתם או אולי כזאת שכלל לא חשבתם עליה.

אתם מוזמנים כבר עכשיו לבקר את המחלקה דמויות הלגו החדשה שלנו כאן.

דורותי, המלך קרומינוס או הגובלין הירוק – איזו דמות הולכת להצטרף לאוסף שלכם?

אנחנו מודים שהמחלקה עדיין קטנה, “בחיתולים”. אבל זה ממש לא אומר שאין לה מה להציע: כבר עכשיו תוכלו למצוא בה דמויות מלגו נינג’גו, לגו צ’ימה, לגו Marvel, לגו DC, סרט לגו ולגו סיטי ועוד דמויות ייחודיות רק לחנות שלנו.
כמובן שבהמשך אוסף הדמויות הולך לגדול משמעותית, עם עוד דמויות מסדרות מבוקשות ודמויות לגו מיוחדות שלא תמצאו בשום מקום אחר. יש למה לצפות, כבר אמרנו?

תוכלו להזמין את דמויות הלגו היישר מהאתר שלנו בכמה קליקים. אבל אם תרצו לראות את הדמויות שעוד לא עלו לאתר, או סתם להגיד לדמויות הלגו האהובות עליכן שלום, אתם יודעים שאתם מוזמנים להגיע אלינו לסניפי דה בריק. בנוסף, אם יש לכם דמות לגו שאתם רוצים להחליף – אתם מוזמנים להביא אותה לאחת מהחנויות שלנו, ואנחנו נדאג למצוא לה בית חם ואוהב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

X

מלאו פרטים ונחזור אליכם כשהמוצר יהיה זמין לרכישהדילוג לתוכן